بویلر Ecodense

در سال ۱۹۶۷ در استانبول تأسیس شد ، هم اکنون در بین شرکت های پیشرو در بخش گرمایش با مارک های Ecostar و Ecodense قرار دارد.

که دفتر مرکزی آن در استانبول است تولید خود را در کارخانه خود با ۵۰.۰۰۰ متر مربع فضای باز و ۱۵.۰۰۰ متر مربع منطقه بسته در Tekirdağ / Çorlu تحقق می بخشد. با دفاتر فروش داخلی و بین المللی خود خواسته های مشتریان خود را در استانداردهای جهانی برآورده می کند.

این امر متوجه تولید و فروش مستقر در مارک Ecodense می شود که در سال ۲۰۱۶ تولید شده است ، در ۲ گروه اصلی به عنوان دیگهای بخار متراکم دیواری و دیگهای بخار متراکم نوع کف ، همچنین دارای گزینه های پمپ حرارتی فردی ، خانگی و با ظرفیت بالا از محصولات تقسیم شده به ۳ گروه های دارای هوا ، آب ، ظرفیت خاک در بخش پمپ های حرارتی.

این امر مطابق با تقاضای مشتری برای کاربردهای مختلف در دیگ، نوع دیگ بخار متراکم تولید می کند

استفاده شخصی از ۳۰ کیلووات تا ۱۶۵ کیلو وات ، در سیستمهای آبشار تا ۵۵۰۰ کیلووات ، برای دیگ بخار متراکم نوع کف در مصارف انفرادی از ۲۰۰ کیلووات تا ۵۵۰ کیلووات ، در سیستمهای آبشار تا ۸۸۰۰ کیلووات.

Ecodense ، محصولات متنوعی را تولید می کند که متناسب با هر نوع پروژه شما با تیم های متخصص ما و طیف گسترده ای از محصولات انجام می شود ، برای انتخاب مناسب ترین محصولات برای پروژه های خود ، ما همچنین محصولات جدید را با R&D خود انجام می دهیم سرمایه گذاری ها

Ecodense ، با تمرکز بر راه حل هایی که بر رضایت مشتری متمرکز است ، با تجربه به دست آمده در طی سالهای طولانی پروژه های پیمانکاری کلید خصوصی و خصوصی را در ترکیه و خارج از کشور انجام می دهد ، که می تواند خواسته های مختلف مشتریان خود را برآورده کند.

Termo Isı همچنان به تلاش خود ادامه می دهد تا بالاترین بازده و کیفیت را با حداقل هزینه در اختیار مشتریان خود قرار دهد.