بویلر Vaillant

کلاوس جسی – مدیر عامل انگلیس و ایرلند

من به عنوان مدیر عامل انگلستان و ایرلند به برند Vaillant واقعا افتخار می کنم. برای بیش از ۱۴۰ سال ، Vaillant با ایجاد استاندارد هایی در بازار گرمایش ، محصولاتی را ایجاد کرده است که انقلابی در صنعت ایجاد کرده اند ، از بخاری های آب در اوایل ۱۹۰۰ ، تا پیشگامان دیگ بخار “combi” بیش از ۳۵ سال پیش.

امروز ما افتخار می کنیم که در فناوری های تجدیدپذیر ، در حال توسعه سیستم هایی که از منابع پایدار انرژی استفاده می کنند ، پیشرو هستیم. این امکان را برای شما فراهم می کند تا از راه حل های ساده ، سالم و کم مصرف برای گرمایش و نیازهای آب گرم بهره مند شوید.

به عنوان یکی از تولیدکنندگان برجسته فناوری گرمایشی در اروپا ، “فکر کردن در آینده” فرهنگی است که در کل تجارت ما پذیرفته شده است. محصولات ما دارای راندمان انرژی بالا و میزان آلایندگی کم هستند و از نظر عملکرد ، کیفیت و قابلیت اطمینان ، شهرتی غبطه برانگیز دارند.

تلاش مداوم ما برای ارائه سطح بالایی از خدمات به مشتری و پشتیبانی آموزشی به ما نشان می دهد که چرا مشتریان ما Vaillant را به طور مداوم توصیه می کنند – پشتیبانی نهایی از هر مارکی که بخواهد.

 

گروه وایلانت
Vaillant UK مفتخر است که بخشی از شرکت جهانی گرمایش و آب گرم Vaillant Group است که در بیش از ۲۰ کشور با شرکت های فروش ملی حضور دارد و به بیش از ۶۰ ایالت صادر می کند.

گروه Vaillant یک شرکت خانوادگی بین المللی است که بیش از ۱۴۱ سال میراث در ارائه راه حل های صرفه جویی در مصرف انرژی و آسان برای گرم کردن ، سرمایش و آب گرم به مشتریان دارد.

این شرکت در کار اصلی خود در زمینه فناوری های گرمایشی ، دومین تولید کننده بزرگ اروپایی در این بخش است. علاوه بر این ، گروه Vaillant در بازارهای فن آوری تهویه و تهویه مطبوع نیز فعالیت می کند.

این شرکت محصولات و خدمات خود را در سایت هایی در انگلستان و همچنین آلمان ، فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، اسلواکی ، ترکیه و چین تولید و تولید می کند.

گروه Vaillant تمرکز فزاینده ای بر روی محصولات و سیستم هایی دارد که از انرژی های تجدید پذیر استفاده می کنند. تقاضای فزاینده ای برای این محصولات در سراسر اروپا وجود دارد و تمرکز گروه در این زمینه به شدت به پمپ های حرارتی مربوط می شود که از گرمای زمین یا هوای محیط و سیستم های حرارتی خورشیدی استفاده می کنند. توسعه سیستم های ترکیبی که انرژی های تجدید پذیر را با وسایل گرمایشی ترکیب می کند و سیستم هایی بسیار کارآمد و هوشمند ایجاد می کند ، همچنین یک تمرکز اصلی برای تجارت است.

پایداری به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان در زمینه فن آوری گرمایش و تهویه مطبوع سازگار با محیط زیست ، نقش اساسی در فعالیتهای گروه Vaillant بازی می کند. آب و هوای خانه و جهان جدایی ناپذیر هستند و امروزه فناوری مدرن گرمایش می تواند سهم مهمی در دستیابی به اهداف حفاظت از آب و هوا داشته باشد. فقط در انگلستان ، جایگزینی سیستم گرمایش قدیمی با دیگ بخار جدید با بازده بالا می تواند بیش از ۳۰٪ انرژی در سال صرفه جویی کند و انتشار CO2 را با ۳۰٪ مربوطه کاهش دهد. گرمایش پایدار در گروه Vaillant و عملکرد آن مرکزی است.